Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarını Silifke'de sürdürdü

Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarını Silifke'de sürdürdü

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Silifke ilçesine bağlı dört mahalleyi birbirine bağlayan 12 kilometrelik ana grup yolu çalışmasını tamamladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Silifke ilçesine bağlı dört mahalleyi birbirine bağlayan 12 kilometrelik ana grup yolu çalışmasını tamamladı.


Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent merkezinde ve ilçelerde yol ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, Silifke ilçesine bağlı Atik, Kurtuluş, Sökün ve Hurma mahallelerini birbirine bağlayan ana grup yolunun yapımını tamamladı. Çalışmalar kapsamında, mevcut yol genişletilerek güvenli ve konforlu bir yol ağının temeli oluşturuldu. Ardından altyapı sisteminin güçlendirildiği yol, sathi asfalt ile kaplandı.


Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin mahallelerin her türlü sorunlarına çözüm ürettiğini söyleyen Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Ali Okur, "Büyükşehir Belediyesi mahallemizin eksikliklerini giderdi. En son yapımı tamamlanan bu yola asfalt istedik. Asfalt çalışmaları da tamamlandı" dedi.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.