Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | ÇEVDOSAN, ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma alanında Mezitli Belediyesi ile 3 yıllık protokol imzaladı.

ÇEVDOSAN, ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma alanında Mezitli Belediyesi ile 3 yıllık protokol imzaladı.

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin’de geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren ÇEVDOSAN, ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma alanında Mezitli Belediyesi ile 3 yıllık protokol imzaladı.

ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Akbaş ve Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Güner tarafından imzalanan protokol kapsamında taraflar yaptıkları sözleşemeden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.


Mersin’de birçok belediye ile iş ortağı olduklarını dile getiren Akbaş, "Birçok belediye ile imzaladığımız protokolü Mezitli Belediyesi ile de imzaladığımız için son derece mutluyuz. Geri dönüşüm alanında ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma gibi hususlarda Mezitli Belediyesi’ne hizmet vereceğiz. Mezitli, kentimizin şuanda en çok ilgi gören ilçelerinden birisi. Geri dönüşüme verdikleri desteklerden dolayı Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a, Başkan Yardımcısı Ertan Güner’e ve tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.