Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | MEÜ Tıp Fakültesi Öğretim elemanlarına ödül

MEÜ Tıp Fakültesi Öğretim elemanlarına ödül

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Gastroenteroloji Bilim Dalı öğretim üyelerinin posteri ödüllendirildi.

Tıp Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Engin Altıntaş, Prof. Dr. Orhan Sezgin, Prof. Dr. Fehmi Ateş, Yrd. Doç. Dr. Osman Özdoğan, Yrd. Doç. Dr. Serkan Yaraş, Yrd. Doç. Dr. Zuhal Mert Altıntaş, Doç. Dr. Enver Üçbilek, Arş. Gör. Uzm. Dr. İbrahim Yılmaz ve Arş. Gör. Dr. Halil Çelik’in birlikte hazırladıkları poster, ‘Başkanın Seçtikleri’ oturumunda sunulmaya ve ödül almaya hak kazandı. Tedavi olmuş ’Hepatit C’ hastalarında bile allta yatan genetik durumun hastalığın iyileşme ya da iyileşme olmaması ile ilişkisini gösteren bir çalışma yürüten öğretim üyeleri, ayrıca 75 bin Hindistan Rupisi kazandı.


14-18 Mart 2018 tarihleri arasında Hindistan’da yapılacak olan ‘27th Asian Pacific Association For The Study Of The Liver’ (APASL) kongresi, dünyada karaciğer hastalıkları konusunda en büyük uluslararası kongrelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.