Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | Belediye personeline ’Kalite Eğitimi’

Belediye personeline ’Kalite Eğitimi’

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin Büyükşehir Belediyesi, ’Kalite Yönetim Sistemleri ve Kurumsal Mükemmellik Çalışmaları’ kapsamında, vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla çalışanlarına eğitim vermeye devam ediyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, yüksek performanslı ve hizmet odaklı insan kaynağı oluşturabilmek adına yapılan çalışmalar çerçevesinde, belediye personeline yönelik ’ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’, ’ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ ve ’OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ konularında eğitim veriliyor.


5 Şubat’ta başlayan ve işin uzmanı nitelikli eğitimciler tarafından tam zamanlı olarak 40 kişilik çalışan grubuna verilen eğitimler, 9 Şubat tarihine kadar devam edecek.


Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesini yükseltecek olan eğitimler, hem vatandaşların hem de çalışanların memnuniyetini artıracak. Kalite çalışmalarının yürütücüsü olan birim kalite yönetim sistem sorumluları, aldığı eğitimler ve görev aldığı projeler sayesinde yetkinliklerini sürekli iyileştirecek ve geliştirecek.


Gerçekleştirilecek olan ’Birim Kalite Yönetim Sistem Sorumlusu Eğitimi’ ile ’Kalite ve Mükemmellik Çalışmaları’nın tüm birimlere yayılımı sağlanırken, Birim Kalite Yönetim Sistem sorumlularının sayısı arttırılarak, kalite yaklaşımının Büyükşehir Belediyesi’nin her birimine ve hizmet noktasına yayılması amaçlanıyor.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.