Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | Er: "Dayanışmanın olmadığı yerde başarı olmaz"

Er: "Dayanışmanın olmadığı yerde başarı olmaz"

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, baro yönetimi olarak meslektaşlarıyla dayanışma içerisinde olmaya gayret gösterdiklerini belirterek, "Dayanışmanın olmadığı yerde başarı olmaz" dedi.

Mersin’in Mut ilçesinde stajını başarıyla tamamlayarak ruhsatını almaya hak kazanan avukat Sümeyye Mazlum, yemin edip cübbe giyerek avukatlık ruhsatnamesini Baro Başkanı Ali Er’den aldı.


Törende konuşan Er, en uzak ilçede dahi olsa meslektaşlarının yanında olarak onların sevincine ortak olmanın, dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olduğunu ifade ederek, "İlçelerde ilk kez ruhsat töreninin düzenleniyor olmasının, önemli bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Dayanışmanın olmadığı yerde başarı olmaz. En uzak ilçede görev yapan meslektaşlarımızın dahi her zaman yanındayız” diye konuştu.


Bütün hizmetlerde herkese aynı mesafede olduklarını kaydeden Er, “Baromuzu, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın çıkarları doğrultusunda hizmet üreten, bütün üyelerini kucaklayan, birleştirici ve bütünleştirici, tüm üyelerine eşit mesafede duran bir anlayışla yönetiyoruz” ifadelerini kullandı.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.