Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | SPOR | Mersinli minik taekwondocular Türkiye Şampiyonasından madalyalarla döndü

Mersinli minik taekwondocular Türkiye Şampiyonasından madalyalarla döndü

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersinli minik taekwondocular, Marmaris ve Kayseri’de yapılan Ortaokullar Yıldızlar Türkiye Teakwondo Şampiyonasından başarıyla döndüler.

Marmaris ve Kayseri’de yapılan Ortaokullar Yıldızlar Türkiye Teakwondo Şampiyonasında Mersin’i başarıyla temsil eden sporcular ve antrenörleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş makamında kabul etti.


Başarılı sporcuları kutlayan İl Müdürü Şaban Güneş, sporculara hediyeler vererek başarılarının devamını diledi.


Ziyarette konuşan Teakwondo Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Ercan Aldemir, "Devletimiz sporcumuza yatırım yapıyor, bizlerde sporcularımız ile birlikte borcumuzu uluslararası turnuvalarda Türk bayrağını göndere çektirerek ödüyoruz. Her şey Mersin ve Türkiye için” dedi.


Kayseri’de yapılan şampiyonada 29 kiloda Eylül Azak ikinci, 33 kiloda Meryem Demirkol üçüncü, 37 kiloda İmran Özbey ikinci, 37 kiloda Öykü Özbey birinci, 41 kiloda Zeynep Nur Mavitaş ikinci, 44 kiloda Gökçe Göçer üçüncü, 45 kiloda İbrahim Enes Gül ikinci, 47 kiloda Şenizcan Aras birinci, 51 kiloda Sudenaz Gözde Burgaç birinci, 53 kiloda Hasan Öztürk ikinci,57 kiloda Berdan Utku Nergiz birinci, yine 57 kiloda Sabri Dolaş üçüncü, 59 kiloda Zehra Acar birinci, 61 kiloda Yunus Acıoğlu üçüncü, 65 kiloda Muhammet Furkan Hamurcu birinci, +65 kiloda Batuhan Gül üçüncü oldu.


Marmaris’te yapılan şampiyona da ise 37 kiloda Öykü Özbey Türkiye Şampiyonu, yine 37 kiloda İmran Bayartan, 51 kiloda Sudenaz Gözde ve 59 kiloda Zehra Acar üçüncü olarak şampiyonayı tamamladılar.

Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.