Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | Demokrasi Kavşağı Bat-Çık Projesi’nde sona geliniyor

Demokrasi Kavşağı Bat-Çık Projesi’nde sona geliniyor

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin ulaşımına kazandıracağı önemli projelerden biri olan Demokrasi Kavşağı Bat-Çık Projesi’nde adım adım sona yaklaşılıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin ulaşımına kazandıracağı önemli projelerden biri olan Demokrasi Kavşağı Bat-Çık Projesi’nde adım adım sona yaklaşılıyor.
Tamamlanmasıyla birlikte Mersin trafiğinin rahat bir nefes almasını sağlayacak olan Demokrasi Kavşağı çalışmaları, Mersin Büyükşehir Belediyesi yol yapım bakım ve onarım ekipleri tarafından aralıksız sürdürülüyor. İlk asfaltı kuzey-doğu yan yoluna dökülen kavşağın, köprü üstü kuzey-güney bölümünün plentmiks alt temel çalışmaları ve mekanik işlemleri bitirilerek, BSK asfalt dökümüne başlandı. Köprü üstü kuzey-güney asfaltının tamamlanmasının ardından plentmiks alt temel çalışmaları ve mekanik işlemleri devam eden güney-doğu-batı bölümü asfaltlanmaya hazır hale getirilecek. Bat-çık projesinde tüm saha içerisindeki sinyalizasyon, peyzaj sulama boru sistemleri, MOBESE kamere sistemleri ve her türlü elektrik donanımı çalışmaları bitirilirken, bir hafta içinde sahanın kaldırım ve bordür çalışmaları tamamlanmış olacak.
Saatte 800 aracın geçeceği Demokrasi Kavşağı’nın tamamlanması ile birlikte Mersin trafiğinin biraz daha rahatlaması sağlanacak.
Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.