Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | EKONOMİ | ANASİAD 'TAN AKP İLÇE YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ

ANASİAD 'TAN AKP İLÇE YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Anamur Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANASİAD) Başkanı, 24. Dönem Mersin Milletvekili A. Adayı ve İş Adamı Asım Cep, AKP ilçe yönetiminin "küçük olsun benim olsun" mantığı ile hareket ederek gruplaşmalara yolaçtığını öne sürdü.

Asım Cep, partinin kurulduğu günden bu yana maddi manevi desteklerini esirgemediğini ancak mevcut ilçe yönetiminin partiye zarar verdiğini savunarak şu görüşleri dile getirdi;
“İlçe Başkanının ve bir kısım yöneticilerinin göreve geldiği günden bu yana 'parti küçük olsun ama bizim olsun’' zihniyeti ile yöneticilik yaparak gruplaşmalara da sebebiyet verdiği tüm partililer tarafından görülmektedir. Uzun yıllardır AkP olarak Anamur’daki mağlubiyetimiz ne acıdır ki üst üste gelmektedir. Anamur’da aldığımız oyları da dünya lideri Başbakanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Anamur Belediye Başkan Adayımız Atilla Olçum’un başarısı ve sevecen kişiliği sağlamıştır.Mevcut ilçe başkanı ve yönetimi başarısızdır. Acilen istifa etmesi gerekmektedir. İş Adamları olarak Milletin Adamı başbakanımıza sonuna kadar destek olacağız ve yanındayız" diye konuştu. 
Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.