Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | SAĞLIK | TABİP ODASI'NDA DEVİR-TESLİM TÖRENİ YAPILDI

TABİP ODASI'NDA DEVİR-TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Yapılan Genel Kurul sonrasında Mersin Tabip Odası Başkanı seçilen Dr. Ful Uğurhan, yapılan devir-teslim töreninde Dr. Galip Kırıcı'dan resmen görevi aldı.


26-27 Nisan tarihlerinde yapılan Genel Kurul sonrası Başkanlığa seçilen Uğurhan ve yeni yönetim resmen göreve başladı. Tabip Odası'nda yapılan devir-teslim töreninde eski Başkan Dr. Galip Kırıcı'dan görevi teslim alan Uğurhan, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. 2 yıl görev yapacak olan yeni yönetimi oluşturduklarını belirten Uğurhan, "Tabip Odamız son dönemlerde çok ciddi adımların atıldığı Sağlıkta Dönüşüm politikalarına karşı uzun soluklu bir mücadele başlatmıştır. Sağlığın ticarileştirilmesine, hekimlerin ve diğer sağlık çalışanlarının iş güvencesiz, kadrosuz ve yoksulluk sınırının altında ücretlendirme politikalarına karşı mücadele ederek, hekimlere ve diğer sağlık çalışanlarına iş güvenceli, kadrolu, emekliliğe yansıyan, yaşanabilir bir temel ücretlendirme ve herkese eşit, ücretsiz, nitelikli, ulaşılabilir bir sağlık hizmetini hedeflemiştir. Önümüzdeki 2 yıllık dönemde de aynı hedef için mücadelesine devem edecektir. Yeni yönetimimizle en iyi şekilde çalışmaya devam edeceğiz " dedi.
Eski Başkan Galip Kırıcı ise 2 yıllık görev sürelerinde çok önemli çalışmalara imza attıklarını ifade ederek, "2 yıl hakikaten çok yoğun çalışmalarımız oldu. Biz göreve başladıktan sonra arkadaşlarla hemen görev dağılımı yaparak çalışmalara başlamıştık. Ben ilk göreve başladığım gün 2 yıl bu görevi yapıp, bırakacağım demiştim ve bugün bunu yaptım. Ancak şimdi başkanlık görevinden ayrılırken gözüm hiç arkada kalmayacak. Çünkü yerimize gelen yeni yönetim gerçekten çalışkan arkadaşlarımızdan oluşuyor. 2 yıl boyunca bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yeni arkadaşlara da bundan sonraki süreçte başarılı çalışmalar diliyorum" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Kırıcı, Ful Uğurhan'a çiçek verdi.
Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.