Haber listesi
E-posta:
Anket: Mersin
Sizce Turizmde istenilen yerde mi?
Anasayfa | GÜNCEL | KÖYLÜNÜN BAŞKANDAN GÜLDÜREN TALEBİ

KÖYLÜNÜN BAŞKANDAN GÜLDÜREN TALEBİ

Font Boyutu: Decrease font Enlarge font
image

Mersin'in Gülnar ilçesinde 75 yaşındaki yaşlı adamın, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye gelen büyükşehir belediye başkanından 'hamam' talep etmesi, orada bulunanları hem şaşırttı hem de güldürdü.


Üç dönemdir Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 30 Mart'taki seçimlerde partisi tarafından yeniden aday gösterilen Macit Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Gülnar ilçesini ziyaret etti. Burada vatandaşlara hitap eden Özcan, Gülnar için projelerini anlattı, vatandaşlardan 30 Mart'taki seçimlerde hem kendisi hem de Gülnar ilçe adayları Fatma Halide Ak için destek istedi.
Özcan'ın konuşmasının ardından kalabalık arasında bulunan 75 yaşındaki yaşlı bir adamın ilginç talebi ise toplantıya katılanları şaşkına çevirdi. "Gülnar için iki isteğim olacak" diyerek başkandan söz isteyip yanına gelen yaşlı adam, "Müslümanlıkta başta şart olan temizliktir. Burada kaç tane arkadaşıma denk geldim. Söylemesi çok ayıp cünüp olmuşlar, yıkanacak yer bulamadıklarını söylediler. Başta bu hamamızı istiyoruz" dedi. Köylünün bu talebi, toplantıya katılanları bir yandan güldürürken bir yandan da şaşkına çevirdi. Yaşlı adamın ikinci isteği ise, ilçe meydanına bir Atatürk heykeli yaptırılması oldu.
Talepleri dinleyen Macit Özcan, seçildikleri takdirde vatandaşların tüm taleplerinin yerine getirileceğini ifade ederek ilçeden ayrıldı.
Buraya ekle: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Yorum (0 gönderildi):

Yorum gönder comment

  • email Arkadaşına gönder
  • print Yazıcı versiyonu
  • Plain text Düz yazı
Etiketler
Bu yazı için etiket bulunmamaktadır.
Bu yazıyı puan ver
0
Bu site Hostiga.com Sunucularında barınmaktadır.